Raspored autobusa kedrovka novčić. Novogodišnji raspored autobusa u gradu Berezovski
CITY ROUTES
Ruta br. 1 “SOK “Vođa” - Odjel za povrće - BZSK" - IP Teplyašin S.Yu"
SOK "Lider": |
6-15; 6-50; 7-30; 8-05; 8-50; 9-30; 10-05; 10-50; 11-30; 12-30; 13-40; 14-40; 15-10; 15-55; 16-30; 17-10; 18-00; 18-30; 19-20; 20-00; 21-20 |
odjel za povrće: |
6-30; 7-05; 7-45; 8-20; 9-05; 9-45; 10-20; 11-05; 11-45; 12-45; 13-55; 14-55; 15-25; 16-10; 16-45; 17-25; 18-15; 18-45; 19-30; 20-15; 21-35 |
6-50; 7-25; 8-15; 8-45; 9-25; 10-10; 10-45; 11-30; 12-10; 13-10; 14-20; 15-20; 15-50; 16-30; 17-15; 17-50; 18-45; 19-15; 19-50; 20-40; 22-00 |
|
odjel za povrće: |
7-10; 7-45; 8-35; 9-05; 9-45; 10-30; 11-05; 11-50; 12-30; 13-30; 14-40; 15-40; 16-10; 16-50; 17-35; 18-10; 19-05; 19-35; 20-10; 21-00; 22-20 |
Ruta br. 2 „Autobuska stanica - selo Šilovka - Odjel za povrće” - IP Teplyašin S.Yu.
Ruta br. 3 “Autobuska stanica - 44. blok” - IP Avilova N.N.
Ruta br. 5 “Autobuska stanica - Zapadna industrijska zona - Sjeverno groblje” - IP Teplyashin S.Yu.
* ruta prometuje samo radnim danima.
* Namjenski letovi se obavljaju do Sjevernog groblja
Ruta br. 8 “Autobuska stanica - BZSK” - IP Prokopyev V.V.
Autobuska stanica: |
6-00; 6-30; 6-57; 7-30; 8-07; 8-40; 9-50; 10-50; 11-07; 12-17; 13-27; 14-00; 14-37; 15-10; 15-47; 16-20; 16-55; 17-30; 18-17; 19-25 |
6-23; 7-00; 7-25; 8-05; 8-37; 9-10; 10-20; 11-20; 11-37; 12-47; 14-00; 14-30; 15-07; 15-40; 16-17; 16-50; 17-25; 18-05; 18-47; 20-00 |
Vikendom i praznicima:
*ruta je sezonska, vozi od 01.05 do 30.09.
Ruta br. 10 “Autobuska stanica - selo Šilovka - selo Novoberezovski” - IP Teplyašin S.Yu.
SUBURBAN ROUTES
Ruta br. 103 “Berezovski - selo Monetny - selo Molodezhny” - IP Avilova N.N.
Autobuska stanica: 6-20; 9-15; 11-40; 13-45; 17-15
Selo Molodežni: 7-10; 10-10; 12-35; 14-30; 18-00
str.Monetny: 7-20; 10-20; 12-45; 14-40; 18-10
Ruta br. 104 “Berezovski - selo Losiny - selo Zeleni Dol” - IP Avilova N.N.
Autobuska stanica: 5-30; 16-00
str.Monetny: - 16-35
Selo Ključevsk: - 16-55
Selo Losiny: 6-20; 17-05
Selo Lubyanoy: 6-35; 17-20
Selo Solnečni: 6-40; 17-25
Selo Zeleni Dol: 6-50; 17-35
Selo Solnečni: 7-00; 17-45
Selo Lubyanoy: 7-05; 17-50
Selo Losiny: 7-20; 18-05
Selo Bezrečni: - 18-20
Selo Losiny 7-20 18-35
Blagodatny selo 7-50 19-05
Autobuska stanica 8-30 19-40
Ruta br. 105 "Berezovski - selo Losiny - selo Bezrečni" - IP Avilova N.N.
Autobusni kolodvor: 5-50 12-00
str.Monetny: - 12-35
Selo Ključevsk: - 12-55
Selo Losiny: 6-55 13-10
Selo Bezrečni: 7-10 13-25
Selo Losiny 7-25 13-40
Selo Lubyanoy: - 13-55
Selo Solnečni: - 14-00
Selo Zeleni Dol: - 14-10
Selo Solnečni: - 14-20
Selo Lubyanoy: - 14-25
Selo Losiny: 7-25 14-40
Selo Ključevsk: 7-40 14-55
str.Monetny: 8-00 15-15
Autobusni kolodvor: 8-40 15-50
Ruta br. 105K „Berezovski - selo Ključevsk” - IP Avilova N.N.
Autobusni kolodvor: 6-05
Selo Ključevsk: 6-45
str.Monetny: 7-05
Raspored traje samo radnim danima.
Ruta br. 107 “Berezovski - selo Oktjabrski” - IP Tepljašin S.J.
Autobuska stanica: 6-40; 8-30; 12-20; 14-10; 17-20
Selo Kedrovka: 7-00; 9-25; 13-10; 14-40; 17-50
Selo Oktjabrski: 7-10; 9-35; 13-20; 14-50; 18-00
Selo Kedrovka: 7-20; 9-45; 13-30; 15-00; 18-10
Raspored je objavljen na web stranici - Berezovsky.rf
Za građane - Red vožnje
Pres služba gradske uprave Berezovski izvještava o promjenama u rasporedu javnog prijevoza tokom novogodišnjih praznika.
Očekuje se da će 31. decembra 2014. godine autobusi saobraćati uobičajeno. Posljednji autobuski letovi iz Jekaterinburga polazit će na sljedećim linijama:
br. 166 - u 23:00
br. 148 - u 20:00
Br. 121 - u 19:25
br. 120 - u 20:30
br. 119 - u 20:30
br. 117 - u 21:30
Br. 114 - u 21:10
br. 112 - u 21:00
Br. 150 - u 21:00.
Raspored za 2015
Ruta br. 1 “Autobuska stanica - Odjel povrća - BZSK”
Radi po rasporedu .
Kretanje počinje u 8:00, završava se u 22:10.
Interval kretanja 1 sat.
Put br. 2 “Autobuska stanica - s. Šilovka - odjel za povrće"
1. januara- pokret počinje u 7:10, završava u 20:00, sa intervalom od 1 sat. Od 2. januara radi kao i obično.
Ruta br. 3 “Autobuska stanica - 44. blok”
Ruta br. 8 “Autobuska stanica - BZSK”
Radi po rasporedu vikendom i praznikom .
Usluga počinje u 6:30 sa autobuske stanice, završava u 20:00 sa BZSK, sa intervalom od 1 sat. Pauza od 9:50 do 12:20.
Put br. 10 “Autobuska stanica - s. Šilovka - Novoberezovski"
1. januara- pokret počinje u 8:00, završava u 19:38 iz BZSK, sa intervalom od 1 sat. Od 2. januara radi kao i obično.
Put br. 103 “Autobuska stanica - s. Monetny - naselje. mladost"
Autobuska stanica - 9:15; 11:40; 13:45; 17:10.
selo Novčić - 10:35; 12:45; 14:50; 18:10 za istočni.
selo Mladi - 10:10; 12:30; 14:35; 18:00.
Put br. 104 “Autobuska stanica - s. Losiny"
Autobuska stanica - 12:00.
selo Novčić - 12:40; 15:30.
selo Ključevsk - 13:00; 15:10.
selo Elk - 13:20; 14:50.
selo Besrečni - 13:30
selo Lubjanoj - 14:00; 14:40
selo Sunčano - 14:10; 14:30
selo Zeleni Dol - 14:20
Put br. 112 “selo. Staropyshminsk - Ekaterinburg (Vostochnaya St.)"
Autobuska stanica - 6:20; 11:30; 13:15; 14:30; 15:50; 17:30; 18:35; 20:10,
selo Staropyshminsk - 7:00; 8:45; 11:00; 12:10; 13:40; 15:10; 16:20; 17:55; 19:15; 20:30,
st. Smreka - 8:35; 12:00; 15:00; 19:00,
Ekaterinburg (Ulica Vostočnaja) - 8:00; 10:00; 14:50; 16:25; 17:35; 19:10; 20:20.
Ruta br. 114 “Berezovski - železnička stanica, Jekaterinburg”
Radi kao i obično.
Put br. 117 “selo. Monetny - Ekaterinburg (Vostochnaya St.)"
Autobuska stanica - 8:30,
selo Novčić - 9:10; 11:40; 14:10; 16:30; 19:20,
Ekaterinburg (Ul. Vostočnaja) - 10:00; 13:00; 15:20; 17:50.
selo Novčić - 6:45; 7:15; 11:40; 13:10; 14:10; 15:30; 16:30; 18:30; 19:20; 20:50 - do Kirove ulice,
Ekaterinburg (Ul. Vostočnaja) - 7:55; 9:50; 12:10; 13:00; 14:30; 15:45; 17:20; 18:20; 20:00.
Put br. 119 “selo. Ključevsk - Jekaterinburg (Ulica Vostočnaja)"
Autobuska stanica - 8:00,
selo Ključevsk - 8:50; 11:45; 16:00; 18:30; 21:30 za Berezovski,
Ekaterinburg (Ul. Vostočnaja) - 10:30; 14:50; 17:30; 20:30.
Put br. 120 “selo. Kedrovka - Ekaterinburg (Vostočnaja ulica)"
selo Kedrovka - 8:55; 10:20; 11:55; 14:05; 15:20; 16:35; 17:10; 18:35; 19:10,
Ekaterinburg (Ul. Vostočnaja): 10:50; 11:40; 13:10; 14:20; 15:40; 16:20; 17:40; 18:10; 19:40; 20:30.
selo Oktjabrski - 8:50; 11:50; 13:55; 16:30; 18:30,
selo Kedrovka - 6:20; 6:50; 8:00; 8:55; 10:20; 11:55; 12:50; 14:05; 15:20; 16:35; 17:10; 18:35; 19:10,
Ekaterinburg (Ul. Vostočnaja) - 8:00; 9:20; 10:50; 11:40; 13:10; 14:20; 15:40; 16:20; 17:40; 18:10; 19:40; 20:30.
Put br. 121 “selo. Sarapulka - Ekaterinburg (Vostochnaya St.)
Autobuska stanica - 9:00; 13:10; 16:00; 18:45; 20:30,
selo Sarapulka - 9:25; 13:35; 16:25; 19:15; 20:50 za Berezovski,
Ekaterinburg (Ul. Vostočnaja) - 12:20; 15:00; 17:50.
Autobuska stanica - 5:45; 9:00; 13:10; 16:00; 18:45; 20:30,
selo Sarapulka - 6:15; 9:25; 13:35; 16:25; 19:15; 20:50 za Berezovski,
Ekaterinburg (Ul. Vostočnaja) - 8:05; 12:20; 15:00; 17:50.
Ruta br. 148 “Berezovski - UZTM, Jekaterinburg”
Radi kao i obično.
Ruta br. 150 “Dramsko pozorište, Jekaterinburg - Berezovski”
Ruta br. 166 “Berezovski - Ekaterinburg (Ul. Vostočnaja)”
Interval kretanja - 20-30 minuta.
Svi autobusi će imati objavljeni raspored ruta tokom praznika.